Caracteristici generale
| Numărul de locuri | 2 |
| Tapiserie | stofă |
| Tip stofă | poliester |
| Culoarea tapiseriei | gri |
| Extensibil | nu |
| Ladă de depozitare | nu |
| Perne incluse | da |
| Numărul de perne spate | 2 |
| Număr de perne decorative | 3 |
| Materialul pernelor | stofă |
| Dimensiunea pernelor (l×L) | 45x45 cm |
| Material carcasa | lemn ,
PAL |
| Material picioare | plastic |
| Dimensiunea canapelei (l×L×Î) | 170x94x88 cm |
| Lungime | 170 cm |
| Lăţime | 94 cm |
| Înălţime | 88 cm |
| Masa canapelei | 40 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Canapea Trendy Mayorka Grey 94x88x170cm GTR003180 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.