Caracteristici generale
| Numărul de locuri | 2 |
| Tapiserie | stofă |
| Culoarea tapiseriei | ecru |
| Extensibil | nu |
| Perne incluse | da |
| Număr de perne decorative | 2 |
| Materialul pernelor | stofă |
| Material carcasa | lemn ,
PAL |
| Material picioare | plastic |
| Dimensiunea canapelei (l×L×Î) | 180x95x67 cm |
| Lungime | 180 cm |
| Lăţime | 95 cm |
| Înălţime | 67 cm |
| Masa canapelei | 33 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Canapea Trendy Belissimo Off White 180x95x67cm GTR003125 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.