Caracteristici generale
| Numărul de locuri | 2 |
| Tapiserie | stofă |
| Tip stofă | poliester |
| Culoarea tapiseriei | bordo |
| Extensibil | da |
| Ladă de depozitare | nu |
| Numărul de perne spate | 2 |
| Materialul pernelor | stofă |
| Material carcasa | metal |
| Material picioare | metal |
| Încărcătura maximală | 200 kg |
| Dimensiunea canapelei (l×L×Î) | 133x78x78 cm |
| Lungime | 133 cm |
| Lăţime | 78 cm |
| Înălţime | 78 cm |
| Dimensiunea patului extins (l×L) | 175x133 cm |
| Masa canapelei | 36 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Canapea Trendy Sando Maroon 133x78x78cm GTR003016 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.