Caracteristici generale
| Locație | linear |
| Lățime | 117 cm |
| Adâncime | 45 cm |
| Înălțime | 95 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 117x95x45 cm |
| Material blat | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material carcasă | PAL |
| Greutate | 24.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Masa de birou Trendy Trella White 95x117x45cm GTR005689 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.