| Tip | clichet |
| Pătrat de plantare | 1/4" |
| Material | oțel Cr-Mo , CrV |
| Lungimea | 150 mm |
| Lățimea | 35 mm |
| Forma mânerului | drept |
| Acoperirea mânerului | două componente |
| Mecanism de pivotare | da |
| Mecanism cu clichet | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Greutatea | 0.128 kg |
| Producător | King Tony |









