Caracteristici generale
| Tip | clichet |
| Pătrat de plantare | 1/4" |
| Material | oțel |
| Lungimea | 145 mm |
| Forma mânerului | drept |
| Acoperirea mânerului | două componente |
| Mecanism de pivotare | da |
| Numărul de dinți | 72 |
| Greutatea | 1.9 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Сlichet JBM 51405 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.