| Numar piepteni | 2 |
| Lungimea minimă | 1 mm |
| Lungimea maximă | 12 mm |
| Lăţimea cuţitului | 32 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 3 ore |
| Autonomie | 300 min |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.82 kg |
| Producător | BaByliss |
| Cod EAN | 3030050188035 |
























