Caracteristici generale
| Putere | 5 W |
| Numar piepteni | 15 |
| Trepte de taiere | 19 |
| Lungimea minimă | 0.5 mm |
| Lungimea maximă | 16 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 1 ore |
| Autonomie | 120 min |
| Culoare | argintiu |
| Set | Pieptene de 12 mm ,
pieptene de 9 mm ,
pieptene de păr de 16 mm ,
2 piepteni pentru corp ,
accesoriu pentru tuns detalii ,
accesoriu pentru corp ,
accesoriu pentru urechi și nas ,
mini trimmer de precizie ,
accesoriu pentru sprâncene ,
accesoriu cu rotiță de reglare ,
perie de curățare ,
husă |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8720689045209 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşină de tuns barba Philips MG7921/15 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.