Caracteristici generale
| Numar piepteni | 10 |
| Trepte de taiere | 18 |
| Lungimea minimă | 0.5 mm |
| Lungimea maximă | 17 mm |
| Display | da |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 1.5 ore |
| Autonomie | 120 min |
| Husă | da |
| Culoare | negru |
| Set | 5 piepteni de la 1 la 6 mm ,
accesoriu de ras ,
2 piepteni pentru barbă și mustață ,
cutie de depozitare ,
încărcător ,
ulei |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.85 kg |
| Producător | Rowenta |
| Cod EAN | 3121040092866 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşină de tuns barba Rowenta TN6204E0 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.