Caracteristici generale
| Numar piepteni | 4 |
| Lungimea minimă | 1 mm |
| Lungimea maximă | 13 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 2 ore |
| Autonomie | 90 min |
| Culoare | negru |
| Greutate | 290 g |
| Lungimea cablului | 2.4 m |
| Set | trimmer ,
pieptene ,
perie de curatat ,
ulei pentru prelucrarea cuțitelor ,
capac de protecție pentru cuțitul de tuns ,
cutie de depozitare |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Wahl |
| Cod EAN | 5996415035018 |
Specificațiile și imaginile produsului Set de aparat de tuns Wahl Super Taper & Beret (08592-017) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.