Caracteristici generale
| Tip | adaptor |
| Tensiune de ieșire | 12 V |
| Curent maxim de ieșire | 3 A |
| Puterea | 20 W |
| Culoare | alb |
| Numărul de conectori de ieșire | 1 |
| Cu fir | da |
| Cablu inclus | nu |
| Dimensiuni | 79x42x27 mm |
| Greutate | 39 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.1 kg |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 2009997337715 |
Specificațiile și imaginile produsului Încărcător Hoco C76A Plus Speed PD20W White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.