Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 145 Ah |
| Curent de pornire | 800 A |
| Polaritate borne | «3» |
| Poli de racord | «1» |
| Baza bacului | B00 |
| Lungime | 513 mm |
| Lățime | 189 mm |
| Înălțime | 220 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Zap |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Zap Truck Evolution (645 20) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.