Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 225 Ah |
| Curent de pornire | 1200 A |
| Tehnologie EFB
?
| da |
| Polaritate borne | «3» |
| Poli de racord | «1» |
| Baza bacului | B00 |
| Lungime | 518 mm |
| Lățime | 273 mm |
| Înălțime | 242 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Zap |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Zap Truck Premium EFB (725 05) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.