Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 190 Ah |
| Curent de pornire | 1200 A |
| Polaritate borne | «3» |
| Poli de racord | «1» |
| Baza bacului | B00 |
| Lungime | 513 mm |
| Lățime | 224 mm |
| Înălțime | 222 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Zap |
| Cod EAN | 5903665003636 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Zap Truck Evolution (690 14) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.