Caracteristici generale
| Form Factor | extern |
| Interfaţă de conectare | USB 3.0 |
| Sloturi pentru carduri de memorie | SD ,
SDHC ,
SDXC ,
Micro SD ,
Micro SDHC ,
Micro SDXC |
| Numărul de porturi USB | 1 |
| Dimensiuni | 56x24x8,9 mm |
| Greutate | 18 g |
| Culoare | Alb |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.02 kg |
| Producător | Transcend |
| Cod EAN | 760557826613 |
Specificațiile și imaginile produsului Cititor de carduri Transcend TS-RDF5 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.