| Tip | pentru mobilier |
| Seria ? | Technosafe Home |
| Grosimea ușii și panoul frontal | 4 mm |
| Numărul de bolţuri rotative | 2 |
| Tip încuietoare | electronic |
| Număr de sertare | 1 |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 250x350x250 mm |
| Dimensiuni interioare (Î xLxA) | 240x340x186 mm |
| Greutate | 10.5 kg |
| Volum | 17 l |
| Altele | acoperire cu pudră expodică |
| Producător | Technomax |
| Cod EAN | 2009884999408, 2009884999422, 8009892030012 |









