Caracteristici generale
| Interfață din stânga | USB A |
| Interfață de dreapta | 4x USB A |
| Material carcasă | plastic |
| Dimensiuni | 100x31x12 mm |
| Lungimea cablului | 15 cm |
| Greutate | 0.032 kg |
Alte informații
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 2009997911625 |
Specificațiile și imaginile produsului Multiplicator Gembird UHB-U2P4-04 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.