| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 2 |
| Dimensiuni | 800х440 mm |
| Dimensiuni cuvă | 396х334 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 396х334 mm |
| Adâncime cuvă | 170 mm |
| Adâncime cuvă auxiliară | 170 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | gri |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 1 mm |
| Diametrul găurii de scurgere | 110 mm |
| Producător | Backer |
| Cod EAN | 5941944218944 |









