Caracteristici generale
| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Dimensiuni | 780х500 mm |
| Dimensiuni cuvă | 450х400 mm |
| Adâncime cuvă | 190 mm |
| Material
?
| inox |
| Culoare | inox |
| Finisaj suprafaţă | mat |
| Scurgere preaplin | da |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Inclus în set | supapă de coș 3 "1/2 |
Specificațiile și imaginile produsului Chiuvetă de bucătărie Blanco Dinas XL 6 S (525121) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.