Caracteristici generale
| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | pătrată |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | 500х500 mm |
| Dimensiuni cuvă | 400х400 mm |
| Adâncime cuvă | 160 mm |
| Material
?
| inox |
| Culoare | inox |
| Finisaj suprafaţă | satin |
| Grosime | 0.4 mm |
| Scurgere preaplin | nu |
| Sifon inclus | nu |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.47 kg |
| Producător | Mixxus |
| Cod EAN | 2009997936703, 2157788177009 |
Specificațiile și imaginile produsului Chiuvetă de bucătărie Mixxus Z5050-04-160E Satin sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.