Caracteristici generale
| Tip | unisex |
| Varsta copiilor | 8-12 an |
| Material cadru | plastic |
| Cadru de culoare | negru |
| Lentilă | Spectron 3 |
| Forma lentilelor | aviator |
| Culoarea lentilelor | negru |
| Materialul lenti | policarbonat |
| Lentile polarizate | da |
| Lentile fotocromice | da |
| Filtru de protecție | 3 |
| Lățime de lentilă | 51 mm |
| Podului de lăţimea | 13 mm |
| Lungime braț | 122 mm |
| Pentru sport | da |
| VLT (transmisie de lumină vizibilă) | 12 % |
Alte informații
| Producător | Julbo |
| Cod EAN | 3660576940697 |
Specificațiile și imaginile produsului Ochelari de soare Julbo Cruiser Polar Junior Matt Translucent Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.