Caracteristici generale
| Tip | pentru copii |
| Varsta copiilor | 3+ an |
| Material cadru | termoplastic |
| Cadru de culoare | gri/albastru |
| Lentilă | policarbonat |
| Forma lentilelor | oval |
| Culoarea lentilelor | fumuriu |
| Materialul lenti | policarbonat |
| Filtru de protecție | 3 |
| Lățime de lentilă | 43 mm |
| Podului de lăţimea | 13 mm |
| Lungime braț | 109 mm |
Alte informații
| Producător | Julbo |
| Cod EAN | 3660576332454 |
Specificațiile și imaginile produsului Ochelari de soare Julbo Boomerang Spectron 3 Grey/Light Blue sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.