Caracteristici generale
| Tip | clasic |
| Vârsta | de la 6 la 36 luni |
| Greutatea maximă a copilului | 15 kg |
| Material carcasă | metal ,
plastic |
| Centure de siguranță | da |
| Formă specială pentru suport pahar/biberon | da |
| Dimensiuni în stare compacă (l×L×Î) | 78x57x83 cm |
| Culoare | verde |
| Masă | 4.5 kg |
Alte informații
| Producător | 4Play |
| Cod EAN | 2002017114174 |
Specificațiile și imaginile produsului Scaun de masa 4Play Simple Green sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.