| Capacitate | 4.3 l |
| Diametru | 24 cm |
| Material carcasă | aluminiu |
| Acoperire antiaderentă | este |
| Tip de acoperire interioară | ceramică |
| Material de capac | aluminiu |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | da |
| Greutate | 2.1 kg |
| Înălțimea | 11 cm |
| Poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
| Poate fi utilizat în cuptoare | da |
| Producător | BergHOFF |









