Caracteristici generale
| Capacitatea | 10000 mA*h |
| Tehnologie | Li-pol |
| Conectori de intrare | USB ,
USB Type-C |
| Fast charge | da |
| Indicator cu LED | da |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoare | roșu |
| Dimensiuni | 124x80x34 mm |
| Greutate | 190 g |
| Specificații suplimentare | cablu USB tip C |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.24 kg |
| Producător | Cellularline |
| Cod EAN | 8018080423260 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulator extern CellularLine Thunder 10000mAh Red sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.