Caracteristici generale
| Capacitatea | 20000 mA*h |
| Max. putere de încărcare | 35 W |
| Conectori de intrare | 2xUSB Type-C ,
USB |
| Fast charge | da |
| Indicator cu LED | da |
| Cablu încorporat | da |
| Materialul carcasei | plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 132x65x24 mm |
| Greutate | 336 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007658997 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulator extern Hoco DB87 Sencillo 20000mAh Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.