Caracteristici generale
| Tip | auto |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 85 Ah |
| Curent de pornire | 850 A |
| Polaritate borne | «0» |
| Poli de racord | «1» |
| Construcție | european |
| Baza bacului | B13 |
| Lungime | 315 mm |
| Lățime | 175 mm |
| Înălțime | 175 mm |
| Greutate | 20 kg |
| Altele | Mutlu |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Povver |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Povver 12V 85Ah 850A (LB4.85.080.A) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.