Caracteristici generale
| Tip | moto |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 14 Ah |
| Curent de pornire | 190 A |
| Tehnologie AGM
?
| da |
| Polaritate borne | «0» |
| Lungime | 134 mm |
| Lățime | 80 mm |
| Înălțime | 160 mm |
| Greutate | 3.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Varta |
| Cod EAN | 4016987127629 |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Varta Powersports AGM (514 011 019) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.