Caracteristici generale
| Tip montare | suspendat |
| Forma | dreptunghiulară |
| Lăţime | 60 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Înălțime | 8 cm |
| Dimensiuni | 600x400x80 mm |
| Material | Porțelan |
| Сuloare | antracit |
| Greutate | 13.31 кg |
| Țară producătoare | Turcia |
Alte informații
| Producător | Creavit |
| Cod EAN | 8698531150428 |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Creavit Ultra UL060.200 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.