Caracteristici generale
| Seria | Zambak |
| Lățime | 43 cm |
| Înălțime | 67.5 cm |
| Adâncime | 43 cm |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | alb/stejar |
| Număr sertare | 1 |
| Greutate | 15 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 15 kg |
| Producător | Remaks |
| Cod EAN | 4841212121000 |
Specificațiile și imaginile produsului Noptieră Remaks Zambak 1 C White/Atlantic Oak sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.