| Tip | LED |
| Forma becului | rotund |
| Tip de bază | E27 |
| Dimensiuni standard de | A60 |
| Puterea | 9 W |
| Temperatura culorii | 2700-6500 °K |
| Fluxul luminos | 8061 lm |
| Telecomandă | da |
| Wi-Fi | 2.4G |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Greutatea brută | 0.06 kg |
| Producător | Imou |
| Cod EAN | 6971927231676 |