| Tip | LED |
| Tip LED | SMD Led |
| Forma becului | rotund |
| Tip de bază | E27 |
| Dimensiuni standard de | A60 |
| Puterea | 8 W |
| Temperatura culorii | 4000 °K |
| Fluxul luminos | 806 lm |
| Compatibil cu dimeri | da |
| Telecomandă | da |
| Control wireless | da |
| Ecosistem | Aplicație Yandex, asistent vocal Alice |
| Control vocal | da |
| Clasa de protecție | 20 IP |
| Indicele de redare a culorilor | ≥ 80 |
| Unghiul de iluminare | 220 ° |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Producător | Tp-Link |
| Cod EAN | 4897098682302 |