| Tip | LED |
| Forma becului | ciuperca |
| Tip de bază | E27 |
| Dimensiuni standard de | A60 |
| Puterea | 8.5 W |
| Temperatura culorii | 2700-6500 °K |
| Fluxul luminos | 806 lm |
| Telecomandă | da |
| Control wireless | da |
| Ecosistem | Amazon Alexa , Google Assistant , Alisa |
| Control vocal | da |
| Clasa de protecție | 20 IP |
| Indicele de redare a culorilor | ≥ 80 |
| Unghiul de iluminare | 150 ° |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Marimea | 107х60 mm |
| Producător | Gauss |
| Cod EAN | 4630032973322 |