Caracteristici generale
| Tip | Euro |
| Material carcasă | plastic |
| Numărul de doze | 1 |
| Voltaj | 220 V |
| Curent | 16 A |
| Grad de protecție | IP20 |
| Controlul prin smartphone | da |
| Control vocal | da |
| Asistent vocal | Amazon Alexa ,
Asistent Google ,
Marusya ,
Alice |
| Protocol de comunicare | Wi-Fi |
| Temperatura de lucru | -10°C ~ +40°C |
| Suport OS | Android ,
iOS |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 76х46х46 mm |
| Altele | Matter |
Alte informații
| Producător | Sonoff |
| Cod EAN | 6979033600133 |
Specificațiile și imaginile produsului Priză smart Sonoff WS01TPF-E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.