| Tip | dimmer inteligent |
| Conectare | Wi-Fi |
| Interfețe | Apple Home , Google Home , Amazon Alexa , Yandex , Asistent acasă |
| Aplicație pentru management | eWeLink |
| Suport OS | Android , iOS |
| Material | plastic |
| Temperatura de operare | -10 °C , +40 °C |
| Dimensiuni | 45х39.4х16.8 mm |
| Greutate | 0.035 kg |
| Producător | Sonoff |
| Cod EAN | 6979033600003 |









