Caracteristici generale
| Tip | întrerupător |
| Voltaj | 220 W |
| Curent electric | 10 A |
| Numarul de taste | 3 |
| Numarul de doze | 1 |
| Material | plastic |
| Metoda de ficsare | șurub |
| Montare | ascuns |
| Diametrul manșonului de montare | 60 mm |
| Controlul prin smartphone | da |
| Protocol de comunicare | ZigBee ,
Wi-Fi |
| Alimentare | rețea |
| Dimensiuni | 86x86x40 mm |
Alte informații
| Producător | Moes |
| Cod EAN | 6974246474946 |
Specificațiile și imaginile produsului Întrerupător smart Moes ZS-SR-EU3-WH-MS sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.