| Capacitatea | 30000 mA*h |
| Tehnologie | Li-pol |
| Max. putere de încărcare | 65 W |
| Conectori de intrare | 2xUSB Type-C , USB |
| Tensiune de ieșire | 20 V |
| Curent maxim de ieșire | 3 A |
| Timp de încărcare | 4 ore |
| Fast charge | da |
| Display | da |
| Materialul carcasei | plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 150x40x68 mm |
| Greutate | 620 g |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.7 kg |
| Producător | Rivacase |
| Cod EAN | 4260709014043 |









