Caracteristici generale
| Lavoar | nu |
| Instalare | suspendat |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | gri |
| Sistem de stocare | 2 sertare |
| Lăţime | 594 mm |
| Înălţime | 456 mm |
| Adâncime | 510 mm |
| Lavoar compatibil | Moershu Allegro 600x460x165 |
| Țara producătoare | Moldova |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bayro |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap pentru lavoar Bayro Santos Allegro 600 (122964) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.