Caracteristici generale
| Tip montare | suspendat |
| Forma | semicirculară |
| Lăţime | 45 cm |
| Adâncime | 37.5 cm |
| Înălțime | 16.5 cm |
| Dimensiuni | 450х375х165 mm |
| Material | ceramică |
| Сuloare | alb |
| Țară producătoare | Turcia |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Ege Vitrifiye E20451 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.