Caracteristici generale
| Tip montare | suspendat |
| Forma | semicirculară |
| Lăţime | 40 cm |
| Adâncime | 30.5 cm |
| Înălțime | 16 cm |
| Dimensiuni | 400х305х160 mm |
| Material | Porțelan |
| Сuloare | alb |
| Greutate | 6 кg |
| Țară producătoare | Rusia |
Alte informații
| Producător | Santek |
| Cod EAN | 4620000140290 |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Santek Animo-40 (1WH110490) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.