Caracteristici generale
| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 2 |
| Aripă | da |
| Dimensiuni | 1160x500 mm |
| Dimensiuni cuvă | 324x430 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 324x430 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Adâncime cuvă auxiliară | 200 mm |
| Material
?
| piatră artificială |
| Culoare | avena |
| Finisaj suprafaţă | mat |
| Grosime | 10 mm |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Chiuvetă de bucătărie Elleci Unico 500 51 Avena (LGU50051) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.