| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 2 |
| Aripă | da |
| Dimensiuni | 1160x500 mm |
| Dimensiuni cuvă | 324x430 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 324x430 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Adâncime cuvă auxiliară | 200 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | negru |
| Finisaj suprafaţă | mat |
| Grosime | 10 mm |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Elleci |
| Cod EAN | 8032557032908 |









