Caracteristici generale
| Colecție | Urbi |
| Tip | ghiveci |
| Poziție | pe podea |
| Volum | 26.6 l |
| Lățimea | 26.5 cm |
| Lungimea | 26.5 cm |
| Înălțime | 50 cm |
| Material | plastic |
| Culoarea | verde |
Specificațiile și imaginile produsului Ghiveci Prosperplast Urbi (DURS265-37OU) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.