Caracteristici generale
| Incorporabil | nu |
| Forma | rotund |
| Domeniu de utilizare | universal |
| Volum | 3 l |
| Materialul carcasei | metal |
| Capac | da |
| Materialul capacului | metal |
| Închiderea capacului | pedala |
| Culoarea | negru |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 320х170х225 mm |
| Diametru | 17 cm |
| Găleată inclusă | da |
| Pedala | da |
| Greutate | 0.661 kg |
| Țara de producător | Polonia |
Alte informații
| Producător | Bisk |
| Cod EAN | 5901487066266 |
Specificațiile și imaginile produsului Coș de gunoi Bisk Grenada 3L 06626 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.