Caracteristici generale
| Tip | încărcător |
| Tensiune de ieșire | 9 V |
| Curent maxim de ieșire | 2 A |
| Puterea | 15 W |
| Culoare | negru |
| Numărul de conectori de ieșire | 1 |
| Conector la sursa de alimentare | USB type C |
| Fără fir | da |
| Cablu inclus | da |
| Dimensiuni | 58x7 mm |
| Greutate | 47 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6931474777072 |
Specificațiile și imaginile produsului Încărcător Hoco CW41 Delight 3-in-1 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.