Caracteristici generale
| Putere | 2400 W |
| Materialul tălpii | aluminiu |
| Talpă fierului de calcat | Alumite |
| Jet de abur continuu | 40 g/min |
| Jet de abur | 140 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 310 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Oprire automată | da |
| Libertate a firului la 360 de grade | da |
| Lungime cablu | 2 m |
| Culoare | oţel |
| Dimensiuni | 151x306x139 mm |
| Greutate | 1.45 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.75 kg |
| Producător | Panasonic |
| Cod EAN | 5025232698882 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Panasonic NI-W950ALTW sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.