| Putere | 3000 W |
| Talpă fierului de calcat | SteamGlide Elite |
| Jet de abur continuu | 55 g/min |
| Jet de abur | 240 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 300 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Oprire automată | da |
| Lungime cablu | 2.5 m |
| Culoare | violet |
| Greutate | 1.7 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Philips |

























