Caracteristici generale
| Putere | 2200 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Jet de abur continuu | 20 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 200 ml |
| Sistem anticalcar | da |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 260x100x130 mm |
| Greutate | 0.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Saturn |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Saturn ST-CC6122 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.