Caracteristici generale
| Putere | 2000 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Jet de abur continuu | 27 g/min |
| Jet de abur | 120 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 240 ml |
| Sistem anticalcar | da |
| Lungime cablu | 1.9 m |
| Culoare | albastru deschis |
| Dimensiuni | 180х300х130 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tefal |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Tefal FV2C41E0 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.