Caracteristici generale
| Putere | 2700 W |
| Materialul tălpii | cermet |
| Talpă fierului de calcat | Durilium Airglide |
| Jet de abur continuu | 50 g/min |
| Jet de abur | 240 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Oprire automată | da |
| Culoare | albastru |
| Greutate | 1.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.65 kg |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3121040084618 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Tefal FV5770E0 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.